O MNIE, O BLOGU I TAKIE TAM ;)WITAJ NA MOIM BLOGU, KTÓRY NAZYWA SIĘ ROSSEY

Wcześniej udzielałam się w internecie pod adresem vea-loveliness.blogspot.com, ale z pewnych powodów postanowiłam zacząć wszystko od nowa. Hmm... no wiecie, zmiany w życiu są jednak potrzebne. Niektóre posty z tamtego bloga przekopiowałam tutaj (tak samo zdjęcia z podpisami), aby zagubionym duszyczkom się nie nudziło :) Nie ma za co :D 

Co do mojej osoby wypadałoby powiedzieć coś więcej, prawda ? No to zaczynam. Nazywam się Weronika, skończyłam 20 lat (18-stka nie trwa wiecznie) i w związku z większą ilością wolnego czasu postanowiłam go jakoś wykorzystać. Czy dobrze ? To już zostawiam do Waszej oceny.

Moich zainteresowań jest dużo, od kosmetyków (no wiecie, jestem kobietą, to do czegoś zobowiązuje), fotografii, filmów, sztuki, DIY po technologie i pisanie. Nie lubię monotonności, chociaż nie mówię, że jest ona zła :)


O CZYM JEST BLOG ?

O wszystkim. Zaskoczeni ? ;D Nie zamierzam pisać tutaj o sobie, jaka jestem wspaniała, mądra, ładna, co zjadłam dziś na obiad i bla bla bla, bo w większości to nie prawda. Oczywiście żeby nie było, akceptuje siebie w 100%, mam do siebie dystans, ale jestem tylko człowiekiem, nie idealnym. Będzie trochę o mnie, tego nie uniknę, bo są tematy, którymi chciałabym się z Wami podzielić. Tutaj chce wyrażać swoje zdania, opinie, ale MOJE opinie, bo to MOJ blog. Uuuu, powiało samolubnością, ale wiecie, musiałam zaznaczyć tutaj swoją pozycję :)

Piszę z dystansem do siebie i życia, więc humor, ironia itd. na pewno się tu pojawią. Jestem tylko człowiekiem, który robi błędy, wiec mi je wybaczcie, szczególnie te stylistyczne - magistrem nie jestem i już chyba raczej nim nie zostanie :(

Jeśli masz trochę wolnego czasu to zapraszam do głębszej lektury na ROSSEY. W razie jakichkolwiek pytań - pisz: rossey228@gmail.com, postaram ci się jak najszybciej na nie odpowiedzieć :)

GOOGLE +

OBSERWATORZY

Formularz kontaktowy